Przewodnik Psycholog Wrocław Somentiq

Witaj w sklepie – bibliotece SOMÉNTIQ!

WSZYSTKO DOSTĘPNE OD RĘKI

Wszystkie produkty są w formie elektronicznej, możesz je mieć w ciągu kilku minut, bez czekania na dostawę!

SZYBKA PŁATNOŚĆ

Zapłać wygodnie korzystając z błyskawicznych płatności online w Twoim banku lub za pomocą kodu BLIK.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Jeżeli będziesz mieć jakieś wątpliwości lub coś pójdzie nie tak (np. płatność się nie powiedzie), napisz na info@somentiq.pl lub zadzwoń +48 880 882 172, rozwiążemy sprawę natychmiast 🙂

Szanowni Państwo!

Z wielką radością witamy w świecie psychologii, prezentowanym przez nasze autorskie publikacje i materiały. W naszej bibliotece znajdziecie Państwo poradniki psychologiczne dla klientów / pacjentów, w formie książek i magazynów oraz ćwiczenia i materiały psychologiczne dla terapeutów i psychologów, do wykorzystania we własnej pracy z klientami / pacjentami.

Materiały dla pacjenta / klienta

Nasze poradniki psychologiczne to obszerne i dogłębne opracowania konkretnych tematów lub obszarów psychologicznych. Są one owocem pracy naszych specjalistów i oferują Ci szczegółowe informacje, techniki oraz metody pracy nad sobą czy rozwiązywaniem życiowych wyzwań.

Jeśli czujesz gotowość, by poświęcić więcej czasu na zrozumienie danego zagadnienia, nasze poradniki będą dla Ciebie idealnym wyborem. Stanowią one kompendium wiedzy, do którego możesz wracać wielokrotnie, w miarę potrzeb i etapów swojego rozwoju.

Materiały dla terapeuty / psychologa / coacha

Nasze autorskie ćwiczenia i materiały edukacyjne, to narzędzia, które możesz – jako specjalista – wykorzystać od razu w swoim gabinecie. Dzięki nim zyskasz gotowe narzędzia do pracy ze swoimi klientami / pacjentami.

Informacje, które tutaj znajdziesz, zostały opracowane przez dyplomowanych specjalistów psychologów, terapeutów oraz akredytowanych coachów ICF na poziomie PCC.
Opisy przypadków, ćwiczenia, teorie oraz wszystkie inne treści, zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia pracy gabinetowej z pacjentami oraz klientami, zarówno w formie spotkań w gabinecie, jak
i spotkań online, terapii indywidualnej oraz terapii par.

Skuteczność wykorzystania zawartych tutaj materiałów została udowodniona we własnej praktyce.

Co wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy udać się do specjalisty: psychologa, terapeuty lub coacha,  poradniki w formie książek – ebooków, mogą być dla Ciebie dobrym wyborem. Znajdziesz je w sekcji „Dla klienta / pacjenta”.

Jeżeli jesteś specjalistą: psychologiem, terapeutą lub coachem i chcesz powiększyć swój warsztat o materiały i ćwiczenia gotowe do wykorzystania od ręki, we własnej praktyce – zajrzyj do części „dla specjalisty”.

Rozgość się w naszej bibliotece i weź ze sobą nową książkę lub ćwiczenie

lista wszystkich produktów