Opinie naszych pacjentów / klientów

Opinie z Google

Opinie ze Znany Lekarz

To już kolejny miesiąc terapii i równocześnie najlepszy miesiąc w moim życiu. Pan Jakub potrafi słuchać, zadawać odpowiednie pytania i zakończyć sesję ciekawym zadaniem domowym aby na następnym spotkaniu jeszcze głębiej poznać siebie i swoje problemy. Zdecydowanie polecam!
Quote
OK
opinia z portalu Znany Lekarz
Niezwykle przyjemna wizyta i Pani prowadząca 🙂 Czułam się bardzo swobodnie podczas rozmowy, pomieszczenie było przytulne i żadne dźwięki nie dochodziły z zewnątrz, jak i nie wychodziły z wewnątrz. Dano mi poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Serdecznie polecam.
Quote
Magda
opinia z portalu Znany Lekarz
Przyszłam do Pana Marcela na zaledwie kilka spotkań po wsparcie w obecnej sytuacji. Pan Marcel od pierwszej wizyty wzbudza niesamowite poczucie bezpieczeństwa, okazuje duże zainteresowanie i buduje przyjazną atmosferę, w której można poczuć się swobodnie i otworzyć. Jestem po około 2-letniej terapii u innego psychoterapeuty i nie spodziewałam się, że po kilku wizytach i Pana Marcela dostanę tyle cennych informacji. Spotkania są bardzo i interaktywne. Serdecznie polecam.
Quote
E. G.
opinia z portalu Znany Lekarz
Serdecznie polecam wizyty u p. Jakuba, po 2 miesiącach mogę powiedzieć, ze jest empatycznym profesjonalistą, który po prostu zna się na swojej pracy. Każdemu polecam skorzystać z usług tego specjalisty:)
Quote
Maciej
opinia z portalu Znany Lekarz
Szczerze z calego sera polecam wizyte u pani kamili,duzo doradzi dokladnie wyslucha i wszystko jasno wyjasnia.nie ma sie czego obawiac idac do psychologa bo to duzo daje a tym bardziej do pani kamili,duzy plus za punktualnosc i przyjaznny gabinet gdzie mozna swobodnie w czystym miejscu usiasc i porozmawiac .dziekuje pani za pomoc i do zobaczenia na nastepnej wizycie
Quote
Tomasz B.
opinia z portalu Znany Lekarz
Pan Jakub jest bardzo spostrzegawczym, empatycznym i uważnym specjalistą. Zupełnie szczerze polecam!
Quote
B.K.
opinia z portalu Znany Lekarz
Korzystałem z pomocy kilku psychologów wcześniej. Bo doświadczeniu z wcześniejszych wizyt miałem obawy, że kolejna osoba będzie taka sama i niewiele zdziała. Okazało się jednak, że pan Marcel jest inny niż reszta i naprawdę zna się na tym co robi a do tego angażuje się i przygotowuje do spotkań. Wiele kwestii potrafi wytłumaczyć na konkretnych przykładach, które potrafią zobrazować problem dużo łatwiej. Szczerze polecam !
Quote
Patryk
opinia z portalu Znany Lekarz
Pan Jakub slucha i pozwala rozwinac sie wypowiedzi pacjenta nie wchodzac mu w zdanie, jednoczesnie jego uwagi dotyczace problemu sa konkretne i na temat
Quote
Aleksandra
opinia z portalu Znany Lekarz
Pani Kamila jest miłą i sympatyczną osobą. Potrafi wysłuchać i odnieść się do problemu. Podczas pierwszej wizyty czułam się bardzo swobodnie. Polecam
Quote
W.
opinia z portalu Znany Lekarz
Pan Jakub jest niesamowicie empatycznym człowiekiem, który potrafi aktywnie słuchać i wspomóc pacjenta. Moje nachodzące problemy emocjonalne rozwiązujemy razem, a jako pacjentka nie czuję się zostawiona sama sobie. Pełne zaangażowanie ze strony Pana Jakuba jest świetnym fundamentem dla bardzo dobrze prowadzonej terapii. Wizyty zawsze przebiegają w bezpiecznej atmosferze pełnej wsparcia nawet wobec trudnych emocji. Jako osoba, która ma problem z wyrażaniem uczuć i obaw, w gabinecie Pana Jakuba nie boję się nimi dzielić bo wiem, że w żadnym wypadku nie będę oceniana.
Quote
L.L.
opinia z portalu Znany Lekarz
Już od pierwszej wizyty byłem przekonany, że trafiłem pod opiekę znakomitego specjalisty. Pan Marcel jest świetnym psychologiem, rozumie o czym mówię, uważnie słucha, świetnie doradza, otwiera oczy na wydarzenia z przeszłości o których nie mieliśmy pojęcia, że nas ukształtowały, dzięki niemu czuję się znacznie lepiej, a to dopiero początek 🙂
Quote
M.
opinia z portalu Znany Lekarz
To była moja pierwsza wizyta u Pani Kamili. Pani Kamila stworzyła atmosferę, w której łatwo było mi się otworzyć. Sprawiła, że czułam się wysłuchana i zrozumiana. Polecam szczególnie dla osób, które podobnie jak ja obawiają się pierwszej wizyty u psychologa/psychoterapeuty.
Quote
A.R.
opinia z portalu Znany Lekarz
Do Pana Marcela udałem się w celu innym niż terapia. Po ponad dekadzie pracy w branży gastronomicznej zmieniam całkowicie obszar, w którym chcę rozwijać swoją karierę, dokładnie to w IT. Wizyta miała więc charakter raczej coachingowy, spotkania z rzeczoznawcą. Uzyskałem szczegółowe informacje i kompleksowy pogląd na nurtujące mnie sprawy, całość przekazana z dbałością o detale, przystępnie i konkretnie. Zaowocowało to końską dawką motywacji oraz jeszcze większym ugruntowaniem w przekonaniu, że taka radykalna zmiana w moim życiu jest możliwa. Nadzwyczaj cenna rozmowa.
Quote
Klient
opinia z portalu Znany Lekarz
Pan Marcel jest bardzo zaangażowanym i empatycznym specjalistą. Zarówno w trakcie jak i po wizycie czułem się wysłuchany. Bardzo cenię sobie to, że po spotkaniu nie zostałem z przysłowiowym "niczym" tylko z konkretami. Rozmowa przebiegała w przyjemnej atmosferze. Z pewnością nie była to moja ostatnia wizyta u Pana Marcela. Serdecznie polecam!
Quote
Artur
opinia z portalu Znany Lekarz
Pani Kamila jest Wspaniała. Życzliwa, zaangażowana w rozmowę, pełna empatii, konkretna i wnikliwa. Rady są rzetelne i celowe. Uważnie słucha i analizuje każde słowo. Pomaga dostrzec problem i znaleźć rozwiązanie. Zawsze zapyta o samopoczucie i stara się aby każda wizyta była cenna dla pacjenta. Po rozmowie czuje siłę do działania i wiem jak mam postępować. I o to chodzi 🙂
Quote
O.S.
opinia z portalu Znany Lekarz
Do Pana Jakuba zgłosiłem się, gdy byłem w bardzo ciężkiej sytuacji emocjonalnej. Już od początku wizyty czułem, że trafiłem w odpowiednie ręce - wszystkie moje sprawy zostały wysłuchane, po czym zostały mi zaproponowane konkretne kroki mające na celu poprawienie mojego stanu. Dzięki współpracy z Panem Jakubem udało mi się ponownie stanąć na nogi i poukładać sobie w głowie wiele spraw. Mogę polecić tego psychologa z czystym sumieniem nie tylko ze względu na ogromne pokłady empatii, ale i profesjonalizm.
Quote
P.
opinia z portalu Znany Lekarz
Pan Marcel rzeczowo i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do omawianego problemu. Jest psychologiem z dużą wiedzą i doświadczeniem co ważne umie ja przekazać dalej. Wskazuje obszary nad którymi trzeba popracować . Polecam 10/10
Quote
Pacjent
opinia z portalu Znany Lekarz
Trafiłam do Pana Marcela po półtorarocznej terapii u innej terapeutki. Już od progu czujesz się jakbyś był w domu u dobrego przyjaciela, który chce Cię wysłuchać i zrozumieć. W poczekalni jest miejsce żeby usiąść i przemyśleć na spokojnie to, o czym chce się porozmawiać. Gabinet - w zasadzie mieszkanie przeznaczone na potrzeby gabinetów- tworzy przyjemny ale przede wszystkim przyjazny i rodzinny klimat. Pan Marcel doskonale rozumie problemy jednostki, skupia się na jak najlepszym wyciągnięciu wniosków z przedstawianej mu przez klienta/pacjenta sytuacji jednocześnie pozostając neutralnym względem słuchacza. Jest osobą kompetentną i rzeczową przez co daje poczucie, że pieniądze i czas są dobrze zainwestowane. Spotkanie przebiegło w przyjemnej atmosferze, z dobrym efektem. Pan Marcel wysłuchał, ale przede wszystkim nie oceniał. Służył dobrą radą i rozwiązaniem problemu. Lekkim utrudnieniem był tylko mój 4-miesięczny syn, który aktywnie uczestniczył w rozmowie. Z całą pewnością jest to psycholog godny zaufania. Polecam i dziękuję za pomoc. Dobrze w końcu trafić na kompetentną osobę, która Cię zrozumie.
Quote
Hanna J
opinia z portalu Znany Lekarz
Po kilku wizytach wiem, że trafiłam we właściwe ręce. Pani Kamila bardzo asystuje i wspiera w procesie pracy nad tym, z czym mierzy się człowiek. Dzięki wiedzy Pani Kamili tematy są rozpatrywane z różnych punktów, co wnosi nowe spojrzenie i zupełnie inne wnioski i działania. W gabinecie czuje się swobodnie. Polecam i zachęcam.
Quote
Ewelina
opinia z portalu Znany Lekarz
Po pierwszej wizycie jestem w stanie powiedzieć o Pani Kamili same pozytywne słowa. Cudowna, ciepła osoba, która wczuwa się w problem pacjenta. Tłumaczy, uświadamia i daje poczucie bezpieczeństwa. Czułam się zrozumiana, a czas zleciał mi naprawdę szybko. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę.
Quote
Zuzanna N
opinia z portalu Znany Lekarz
Bardzo skuteczna i owocna psychoterapia. Po praktycznie każdym spotkaniu czułem, że idę do przodu w walce ze swoimi problemami. Bardzo profesjonalne podejście z nastawieniem na stałe poprawienie komfortu życia pacjenta. Pan Marcel dzięki swojej prawdziwej i naprawdę dużej wiedzy z dziedziny psychologii był w stanie bardzo szczegółowo opisać mi, nazwać i wytłumaczyć rzeczy z którymi się mierzyłem. Z gabinetu nigdy nie wychodziłem z pustymi rękoma, otrzymując zawsze nowe "narzędzie" lub myśl, szczerze polecam.
Quote
Krzysztof
opinia z portalu Znany Lekarz
Korzystałam z pomocy trzech psychologów wcześniej, ale niestety żaden z nich mi nie odpowiadał. Na terapię do Pani Jagody poszłam lekko sceptycznie nastawiona ze względu na moje poprzednie doświadczenia, ale już na pierwszej sesji poczułam, że jestem wreszcie w dobrych rękach i mogę tej osobie zaufać. Każda wizyta u Pani Jagody pozwalała mi głębiej zajrzeć w siebie i dowiedzieć się o sobie czegoś nowego. Zawsze zostałam uważnie wysłuchana, Pani Jagoda wszystko cierpliwie i spokojnie tłumaczyła. Jestem bardzo wdzięczna za każdą wizytę, bo ogromnie mi one pomogły. Szczerze polecam!
Quote
D.R.
opinia z portalu Znany Lekarz
Pan Jakub przekonał mnie do siebie na pierwszym spotkaniu zadając właściwe pytania we właściwych miejscach i odpowiadając na moją potrzebę planu. Po 20 spotkaniach mogę powiedzieć, że wiele rzeczy w mojej głowie zostało rozwiązanych i że nie żałuję tej decyzji. Moje życie stało się łatwiejsze dzięki odkryciu przyczyn pewnych fobii i poradzeniu sobie z nimi i z ogólnie pojętą przeszłością. Mam poczucie znacznie większej kontroli tu gdzie jestem teraz. Jestem bardzo wdzięczna, bo zostałam wysłuchana w sposób o który mi chodziło i dostałam narzędzia do tego, żeby poradzić sobie z tym co najbardziej wprawiało mnie w poczucie bezsilności. Zero lekceważenia, niezrozumienia czy oceniania; bardzo przyjazne i jednocześnie profesjonalne podejście. Na spotkaniach można płakać 😉
Quote
Agata
opinia z portalu Znany Lekarz
Dzięki Pani Kamili znowu zyskałam pewność siebie, uwierzyłam ze mogę coś zrobić. Przestałam obawiać się kontaktów z ludźmi. Jestem bardzo wdzięczna za terapie. Pani Kamila zawsze wysłucha, doradzi czy pomoże w trudnej sytuacji. Była tą osoba, która potrzebowałam w tym momencie i cieszę się, że zdecydowałam się przyjść do jej gabinetu. Polecam każdemu kto potrzebuje być wysłuchany.
Quote
Klaudia
opinia z portalu Znany Lekarz
Po pierwsze - spotkania z P. Jakubem są zawsze miłe, nie są obowiązkiem, a przyjemnością. Bez względu na to czy porusza się łatwe czy trudne tematy, zawsze można czuć się swobodnie i komfortowo. Po drugie - trzeba docenić zaangażowanie, które widać od pierwszej wizyty, dzięki czemu można poczuć, że jest się zrozumianym w 100% Po trzecie - skuteczność. Dogłębne analizy, otwartość na dyskusje, spostrzegawczość i świetna umiejętność łączenia rzeczy, których sami nie zauważamy. To wszystko pozwala szybko dostrzec efekty pracy nad sobą
Quote
Tomek
opinia z portalu Znany Lekarz
Po ok. Pół roku muszę powiedzieć ze każdym aspekcie omówionym na spotkaniach zauważyłem znacząca poprawę. Pan Marcel szczegółowo wyjaśnia wszelkie tematy i przedstawia je w sposób na tyle zrozumiały aby pacjent pojął wszelkie informacje. Na początku udałem się z myślą z tylu głowy ze wiem mniej więcej co mi dolega i z czego to się wywodzi, po wizytach wszystko zaczęło się układać niczym puzzle i przy okazji dowiedziałem się o możliwych problemach o których nie miałem pojęcia. Może jestem prostszy do rozgryzienia niż mi się wydawało ale Pan Marcel potrafił nie raz wskazać z chirurgiczna precyzja możliwe źródło moich problemów. Na koniec dodajmy dopasowane w odpowiednich momentach poczucie humoru, zrozumienie i ogólne poczucie bezpieczeństwa i mamy naprawdę dobra atmosferę.
Quote
[]|)
opinia z portalu Znany Lekarz
Właśnie skończyłam terapie u Pani Kamili muszę szczerze przyznać ze: nie wiadomo jak i nie wiadomo kiedy ale zmiany są widoczne. Polecam z całego serca, Pani Kamila jest pełna empatii, zrozumienia, ciepła. Każde spotkanie kończyło się za szybko, zawsze czułam się swobodnie, wysłuchana i zrozumiana.
Quote
N
opinia z portalu Znany Lekarz
Umówienie się na spotkanie z Panem Marcelem było jedną z lepszych decyzji, które podejmowałam w ostatnim czasie. Już po pierwszym spotkaniu wiem, że bardzo chcę rozpocząć terapię właśnie pod opieką Pana Marcela. Jeśli szukacie pomocy, to serdecznie polecam Wam spotkanie z Panem Mitraszewskim.
Quote
Paulina K
opinia z portalu Znany Lekarz
Z całego serca polecam Panią psycholog Kamilę. Jest to osoba o ogromnej empatii, serdeczności i zaangażowaniu w dobro pacjenta. Już od pierwszej wizyty wiedziałam, że nie będę już chciała szukać nikogo innego. Do Pani Kamili przyszłam z problemem depresji, która pojawiła się u mnie w III trymestrze ciąży. Był to dla mnie ciężki czas z trudnymi myślami. Nie widziałam nadziei na to by odzyskać dawną siebie. Pani Kamila spowodowała, że ta nadzieja wróciła. Pani psycholog mając ogromną wiedzę merytoryczną udzieliła mnóstwo cennych wskazówek oraz wsparcia którego tak bardzo potrzebowałam. Uważam, że nie mogłam lepiej trafić. Przede wszystkim moje dobre samopoczucie i chęć życia wróciły jeszcze przed porodem, co było niezwykle ważne dla mnie. Obecnie jestem szczęśliwą mamą. Pani Kamila była dla mnie jak dobry anioł - polecam wszystkim bez żadnych wątpliwości.
Quote
Magda
opinia z portalu Znany Lekarz
Zakończyłam właśnie kilkumiesięczny cykl spotkań z Panią Kamilą i mogę śmiało polecić! Pomogła mi rozwiązać kilka problemów, z którymi się zmagałam, w trakcie terapii dzieliła się trafnymi i wnikliwymi spostrzeżeniami (które same w sobie również pomagały) oraz udzielała porad i wskazówek, gdy widziała, że ich potrzebuję, by móc samej przepracować jakiś problem. Udając się na terapię bałam się, że będzie za dużo "prowadzenia za rękę" lub w drugą stronę - zbyt wiele mojego gadania i nic poza tym. Tutaj proporcje były idealnie wyważone. Nie mam wielkiego doświadczenia, ale jak dla mnie wyglądało to dokładnie tak, jak powinno, by człowiek mógł wyprowadzić swoje sprawy na prostą i zostawić problemy w tyle. Wiem, że przede mną jeszcze sporo pracy w związku z bieżącymi wydarzeniami, ale na pewno czuję się silniejsza, spokojniejsza i jakby oczyszczona... gotowa do dalszych życiowych wydarzeń 🙂 Pani Kamila wyposażyła mnie w narzędzia, które mają realną szansę zadziałać w codziennym funkcjonowaniu. Wspomnę jeszcze, że Pani Kamila ma niesamowicie ciepłą osobowość, nie czuć w jej zachowaniu oceniania i nie czułam się jak przypadek, a jak osoba - krótko mówiąc można się otworzyć 🙂 Do tego gabinet jest bardzo przytulny, wygodna kanapa zamiast kozetki pomagają poczuć się komfortowo. Polecam i w trudnych chwilach na pewno wrócę. Pani Kamilo dziękuję!
Quote
B.
opinia z portalu Znany Lekarz
Jestem zadowolona z rozpoczęcia współpracy z Panią Kamilą. Otwartość, uśmiech a przede wszystkim stanowczość/profesjonalizm. Rozmowa z Panią psycholog dodaje mi pewności siebie, uświadamia mi że pomimo przejść z schizofrenią i depresją jestem aktualnie spełnioną, wykształconą oraz wykfalifikowaną osobą. Wierzę że, z Panią Kamilą uda mi się przełamać obecne trudności które wiążą się z poczuciem odrealnienia/oderwania od rzeczywistości. Jestem ciekawa i pozytywnie nastawiona na następne spotkania.
Quote
A.G.
opinia z portalu Znany Lekarz
Pani Kamila to osoba, której szukałam kilka lat. Pomaga mi poukładać swoje myśli w głowie, uczy jak reagować na konkretne zdarzenia. Jest przede wszystkim wsparciem i zawsze służy ogromną dawką wiedzy, by w pełni zrozumieć trudności, z którymi borykam się na co dzień. Dzięki Pani Kamili wiem, że nie ma sytuacji bez rozwiązania. Podoba mi się jej podejście do pacjenta. Atmosfera zawsze jest bardzo miła. Podczas spotkania mój poziom stresu zawsze jest widocznie redukowany. Polecam każdej osobie, która zastanawia się czy pójście do psychologa to dobry pomysł.
Quote
M
opinia z portalu Znany Lekarz
Bardzo polecam! Najbardziej podoba mi się, że Pani Kamila nie ogranicza się co do jednego nurtu, bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta i zawsze po wizycie czuje pozytywną energię
Quote
J.
opinia z portalu Znany Lekarz
Pierwsza wizyta i nie na pewno nie ostatnia, jestem bardzo zadowolony z podejścia Pani Kamili jak i z samej wizyty. Czułem się przyjaźnie i komfortowo, godzina zniknęła w mgnieniu oka. Duży profesjonalizmy i podejście do pacjenta. Polecam z całego serca mimo, ze jest to pierwsza wizytą to widzę oraz czuję, ze będzie to owocna współpraca.
Quote
Kapi
opinia z portalu Znany Lekarz
Od razu dało się odczuć profesjonalizm i empatię w trakcie wyjaśniania problemu z którym się zgłosiłem. Wszystko rzeczowo wyjaśnione i w przyjaznej (koleżeńskiej wręcz) atmosferze zasugerowane zostały możliwe przyczyny i ew. sposoby na poradzenie sobie z problemem. Dalo się odczuć odczuć duża ulgę po wszystkim. Na prawdę warto umówić się na rozmowę. Szczerze polecam
Quote
KrzysztofS
opinia z portalu Znany Lekarz

Umów wizytę online lub w centrum Wrocławia

PSYCHOLOG WROCŁAW LUB ONLINE

„Często doradzam sobie i swoim pacjentom, żeby wyobrazili sobie swoje życia za rok albo za pięć lat i żeby pomyśleli o nowych żalach, które się nazbierają w tym czasie. A potem stawiam im pytanie: ‘Jak możesz zacząć żyć teraz, żeby nie tworzyć nowego żalu? Co musisz zrobić, żeby zmienić swoje życie?”

Irvin D. Yalom

KlinikaMitraszewscy_footer

Do zobaczenia na spotkaniu

„Rozumienie jest trudne, dlatego większość ludzi ocenia.”
– Carl Gustav Jung

SOMENTIQ_logo_white

2022 © wszystkie prawa zastrzeżone

KlinikaMitraszewscy_footer

Do zobaczenia na spotkaniu

Psycholog Wrocław lub online

„Rozumienie jest trudne, dlatego większość ludzi ocenia.”
– Carl Gustav Jung